OBJEDNÁVÁM

[name*="phone"]

Kontaktní údaje

Adresa

Slevový kupon nebo voucher

Platební údaje

Doprava - Zásilkovna

Ullamcorper felis auctor primis donec condimentum netus, placerat habitasse tempor fringilla lobortis eleifend! Vivamus odio lobortis in, habitant quisque dictum laoreet.

Souhrn objenávky

Kliknutím na tlačítko  výše závazně objednáváte produkt/službu a souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů.

Lahodné lesní ovoce 4týdenní kúru

ALORE VIVA Ultimate Beauty drink

2490 Kč

Co dostanu při objednání vzorků?

Lahodné příchutě na zkoušku – ochutnejte příchuť mango, grep a lesní ovoce. V testovací sadě obdržíte 3 plnohodnotné denní dávky od každé příchuti po 1 kusu. Přesvědčte se o dokonalé souhře chutí pro snadné dlouhodobé užívání.

Co následuje po objednání?

Po odeslání objednávky Vás systém vyzve k provedení úhrady. Platbu můžete provést prostřednictvím QR kódu a nebo bankovním převodem. Instrukce k provedení platby od nás obdržíte e-mailem. Prosíme, zkontrolujte si, před odesláním objednávky, zda jste vyplnili formulář správně.

Kdy produkt dorazí?

Jakmile se Vaše objednávka spáruje s platbou je nejpozději následující pracovní den předána na sběrné místo vybranému dopravci k doručení. Dopravce Vás bude poté kontaktovat obvyklým způsobem a balíček Vám doručí dle zvoleného způsobu dodání na adresu domů (GLS) a nebo na výdejní místo (Zásilkovna). V případě, že jste zvolili osobní vyzvednutí, bude Váš balíček po připsání platby připraven k vyzvednutí.

Mám dotaz, kam se obrátit?

Vaše dotazy prosím směřujte na naši podporu emailem: podpora@aloreviva.com 

nebo telefonicky na tel. číslo +420 733 435 354 

v pracovní dny od 9 – 17h.

Zabezpečená pokladna SSL na úrovni platební brány
Platby bezpečně zpracovává Stripe
mastercard
stripe
android

"Užívám třetí balení a registruji jemné vyhlazení vrásek, moje pleť je sjednocená a zářivější. Všimla jsem si, že mi rychleji rostou vlasy - vidím to nejen na odrostech. Celkově mám pocit méně suché pokožky."

Eliška | 39 let

ALORE VIVA s.r.o.

Vrbice 401, 691 09 Vrbice

+420 733 435 354

podpora@aloreviva.com

Po - Pá 8 - 15 h

Na sociálních sítích

© For ALORE VIVA by EMBERI PROduction LLC