OBJEDNÁVÁM

[name*="phone"]

Kontaktní údaje

Adresa

Slevový kupon nebo voucher

Platební údaje

Souhrn objenávky

Kliknutím na tlačítko  výše závazně objednáváte produkt/službu a souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů.

Lahodné lesní ovoce 12týdenní kúru

ALORE VIVA Ultimate Beauty drink

5670 Kč

Co dostanu při objednání vzorků?

Lahodné příchutě na zkoušku – ochutnejte příchuť mango, grep a lesní ovoce. V testovací sadě obdržíte 3 plnohodnotné denní dávky od každé příchuti po 1 kusu. Přesvědčte se o dokonalé souhře chutí pro snadné dlouhodobé užívání.

Co následuje po objednání?

Po odeslání objednávky Vás systém vyzve k provedení úhrady. Platbu můžete provést prostřednictvím QR kódu a nebo bankovním převodem. Instrukce k provedení platby od nás obdržíte e-mailem. Prosíme, zkontrolujte si, před odesláním objednávky, zda jste vyplnili formulář správně.

Kdy produkt dorazí?

Jakmile se Vaše objednávka spáruje s platbou je nejpozději následující pracovní den předána na sběrné místo vybranému dopravci k doručení. Dopravce Vás bude poté kontaktovat obvyklým způsobem a balíček Vám doručí dle zvoleného způsobu dodání na adresu domů (GLS) a nebo na výdejní místo (Zásilkovna). V případě, že jste zvolili osobní vyzvednutí, bude Váš balíček po připsání platby připraven k vyzvednutí.

Mám dotaz, kam se obrátit?

Vaše dotazy prosím směřujte na naši podporu emailem: podpora@aloreviva.com 

nebo telefonicky na tel. číslo +420 733 435 354 

v pracovní dny od 9 – 17h.

Zabezpečená pokladna SSL na úrovni platební brány
Platby bezpečně zpracovává Stripe
mastercard
stripe
android

"Užívám třetí balení a registruji jemné vyhlazení vrásek, moje pleť je sjednocená a zářivější. Všimla jsem si, že mi rychleji rostou vlasy - vidím to nejen na odrostech. Celkově mám pocit méně suché pokožky."

Eliška | 39 let

ALORE VIVA s.r.o.

Vrbice 401, 691 09 Vrbice

+420 733 435 354

podpora@aloreviva.com

Po - Pá 8 - 15 h

Na sociálních sítích

© For ALORE VIVA by EMBERI PROduction LLC