Věděli jste, že zdraví
a krása mohou chutnat?

Dámy, ruku na srdce. Všechny bychom chtěly být krásnější, přitažlivější, vitálnější, zdravější... 

Máme pro vás řešení! ALORE VIVA Ultimate Beauty drink

Anti-aging drink nové generace. 14 účinných složek pro dokonalou krásu. Chtějte víc než kolagen!

Zpevnění a rozjasnění pleti

Zjemnění vrásek

Hydratace pokožky

Pro boj s pomerančovou kůží

Pevnější vlasy

Kvalitnější nehty

Antioxidační a detoxikační účinky

Podpora vitality

Dokonalá harmonie pro přirozenou krásu
a podporu zdraví

Komplexní inovativní složení

Sestaveno ze 14 účinných složek pro dokonalou oporu krásy zevnitř. Bez GMO, glutenu, cukru.

Certifikované složky

Účinky použitých složek jsou podloženy klinickými studiemi.

Výborně chutná a voní

Významnou složkou Ultimate Beauty je rybí kolagen a drink i přesto skvěle chutná a příjemně voní.

Tři příchutě

Můžete si vybrat ze tří příchutí - lesní plody, grapefruit a mango.

4 týdenní kúra

Balení obsahuje 28 sáčků, které jsou rozděleny přesně do čtyř týdnů.

Vyrobeno v ČR

Jsme hrdí na to, že Ultimate Beauty drink vzniká kompletně v České republice.

Protože krása vychází zevnitř.

Exkluzivní složení pro ultimátní účinek

Naticol®

Certifikovaná forma peptidů rybího kolagenu, dipeptidů a tripeptidů. 

 podpořeno 2 klinickými studiemi, které prokázaly už při užívání menších dávek (2500 g denně) viditelné výsledky po 8 týdnech užívání. 
*Po 12 týdnech užívání kolagenních peptidů Naticol® v množství (2500 mg/den) bylo na základě klinických testů zaznamenáno*: 
 zpevnění kůže o 26.6 %, 
snížení hloubky vrásek o 16,6 %, 
 sjednocení pleti o 15 %, 
 rozjasnění pleti o 10 %. 

My jsme do každé denní dávky vložili DVOJNÁSOBNÉ MNOŽSTVÍ – tedy 5000 mg kolagenních peptidů Naticol®. 

Naticol® se řadí svou vysokou biaktivitou mezi špičku v oblasti kolagenních peptidů, což zaručuje rekordní vstřebatelnost a využitelnost peptidů v těle. 

Díky špičkové technologii ionizace a demineralizace je dosažená maximální čistota bez pozůstatků tuků, cukrů, purinů či antibiotik. Rybí kolagen Naticol® je tvořen zejména prvním typem peptidů z vysoce kvalitních ryb a je získáván specifickou enzymatickou hydrolýzou pro zachování maximální vstřebatelnosti. Díky vysoké využitelnosti v těle je efekt viditelný nejen na kůži, ve formě omlazení, také podporuje klouby a může podpořit hubnutí.

*Výsledky užívání Ultimate Beauty drinku se mohou v individuálních případech odlišovat

Cactinea™

Patentovaný přírodní bio extrakt z plodu opuncie mexické s klinicky ověřenými účinky:

pro boj s pomerančovou kůží
podpora hubnutí
pro regulaci množství vody v organismu
přispívá k celkovému zdraví a kondici
antioxidační a detoxikační účinky pro organismus

Společnost Nexira vykonala primární výzkum, který prokázal, že Cactinea™ může zvýšit vylučování přebytečné vody až o 27 %*.

*Výsledky užívání Ultimate Beauty drinku se mohou v individuálních případech odlišovat

Dermaval™

Přírodní komplex, u kterého bylo klinicky prokázáno, že pomáhá tělu chránit se před degradací kolagenu a elastinu v pokožce.

Dermaval™ udržuje zdravou hladinu elastinu v těle a zvyšuje produkci tělu vlastního kolagenu již při konzumaci 50 mg/den, což je množství, které jsme vložili do denní dávky. 

Dvě publikované studie ukázaly, že Dermaval™  v dávce 50mg/denně významně snižuje aktivitu enzymu elastázy až o 98 %*, tak želatinázy až o 31 %*, čímž zabraňuje rozpadu elastinu a chrání pokožku před vznikem vrásek zevnitř.

*Výsledky užívání Ultimate Beauty drinku se mohou v individuálních případech odlišovat

7 vitaminů

Vitamin C rozjasňuje a vyrovnává tón pleti, odhaluje zářivější pleť a zároveň zlepšuje vzhled vrásek a jemných linek. Zároveň podporuje vlastní produkci kolagenu, čímž napomáhá ke zpevnění pokožky zevnitř. Svými účinky neutralizuje volné radikály a tím chrání před oxidativním stresem.

vitamín E v tucích rozpustný vitamín, chrání buňky před poškozením, čímž může zpomalovat proces stárnutí. Nové studie ukazují, že vitamin E ve spojení s vitaminem C blokuje některé škodlivé účinky tučných jídel.

Vitamin B2 (riboflavin)  je nezbytný pro zachování a hojení tkání. Udržuje dobré funkce očí a centrálních i periferních nervů. Riboflavin je také ceněn pro svou schopnost snižovat frekvenci a závažnost migrény. Zlepšuje stav zarudnutí tváří a suché olupující se pokožky. 

Vitamín B3 (niacin) se účastní na řízení hladiny krevního cukru, udržení zdravé kůže, správné funkce nervového systému a zažívání.

Vitamin B6 v těle účinkuje jako koenzym a urychluje chemické reakce v buňkách. Vitamin B6 může u žen trpících premenstruálním syndromem přinést úlevu, zlepšuje náladu, udržuje nervy v dobrém stavu. Příznaky vážném nedostatku vitamínu B6 mohou být kožní nemoci, opary a akné.

Kyselina listová je nezbytná pro tělesné funkce, které vyžadují buněčné dělení. Pomáhá k udržení vlhkosti v pleti, čím podporuje kožní bariéru, pomáhá předcházet projevům akné a vyrážkám. Vrací pleti svěží vzhled tím, že zamezuje vzniku nadměrné pigmentace. Podporuje odolnost nehtů a bohatost zdravých vlasů.

D-Biotin (vitamín H) je  vitamin, který se běžně nachází v potravinách. Jeho využití však ovlivňuje způsob zpracování potravin. Napomáhá k udržení kvality lámavých a křehkých nehtů a může zpomalovat vypadávání vlasů, udržuje dobrý stav pokožky a sliznic.

Minerály

Bambusový extrakt jako zdroj křemíku a zinek

Extrakt se získává z mladých výhonků bambusu a obsahuje řadu živin pro pokožku a vlasy. Je vynikajícím přírodním zdrojem křemíku, minerálu, který je nezbytný pro správnou funkci našeho těla a pokožky. Křemík pomáhá zlepšovat strukturu kolagenu v pokožce. Používá se především ke zlepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů. Křemík obsažený v bambusovém extraktu má také pozitivní vliv na stav kostí, kloubů a cév. Bambusový extrakt je přírodním zdrojem dobře vstřebatelného křemíku.

Zinek patří k základním elementům, které tělo potřebuje. Citrát zinečnatý (forma, která není obsažena v jídle) Zinek v organické formě citrátu pomáhá posilovat imunitní systém a jeho největší předností je vysoká vstřebatelnost. Zinek přispívá k řadě procesů v těle, jako např.: – normální syntéza DNA a bílkovin, – udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, – udržení normálního stavu zraku, – normální funkce imunitního systému a další.

*Výsledky užívání Ultimate Beauty drinku se mohou v individuálních případech odlišovat

L-Lysin

Tělo si tuto aminokyselinu nedokáže vyrobit samo.

L-Lysin je důležitý pro imunitu, pohybový aparát, protože působí preventivně proti ztrátě svalů a úbytku kostí. Dále je důležitý pro metabolismus, detoxikaci a kardiovaskulární systém. Snižuje krevní tlak a reguluje hladinu cukru v krvi. Snižuje únavu. Podporuje růst vlasů.

*Výsledky užívání Ultimate Beauty drinku se mohou v individuálních případech odlišovat

Kyselina hyaluronová

Klíčová látka vyskytující se přirozeně v těle – zejména v kůži, kloubech a očích. Má jedinečnou schopnost vázat a zadržovat molekuly vody. S přibývajícím věkem se snižuje její přirozená úroveň v pokožce.

Každá jedna denní dávka obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové o molekulární velikosti 0,8-1,5 MDa pro dlouhodobou hydrataci a regeneraci buněk zevnitř a schopnosti snižovat vzhled jemných vrásek.

*Výsledky užívání Ultimate Beauty drinku se mohou v individuálních případech odlišovat

Úplné složení - denní dávka

SLOŽENÍ 1 sáček (9 g): Naticol® (peptidy rybího kolagenu - výrobek z ryb) 5000 mg;  Cactinea™(Opuncie mexická - rostlinný extrakt z plodů kaktusu) 1000 mg; L-Lysin 500 mg;  Vitamin C (kyselina L-askorbová) 160 mg (200 % RHP*); Kyselina Hyaluronová (0,8–1,5 MDa) 100 mg;  Dermaval™ (výtažky z granátového jablka, aceroly, mangostanu, camu camu, kávových plodů, chřestu, ovoce açaí, ibišek jedlý - okra, kvercetin, plnidlo: maltodextrin) 50 mg; Bambusový extrakt 71,43 mg z toho křemík 50 mg; Vitamin B3 (Niacin) 16 mg (100 % RHP*); Vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát) 12 mg (100 % RHP*); Zinek (citrát zinečnatý) 10 mg (100 % RHP*); Vitamin B6 (Pyridoxin - hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP*); Vitamin B2 (Riboflavin) 1,4 mg (100 % RHP*); Kyselina listová (Vitamin B9) 200 µg (100 % RHP*); D-biotin 50 µg (100 % RHP*).

OSTATNÍ: Inulin z čekanky 1409 mg; kyselina: kyselina citronová; aroma: mango, grep, lesní ovoce; barviva: betakaroten pro příchuť mango, prášek z červené řepy pro příchuť lesní ovoce; sladidla: steviol - glykosidy, sukralóza.

*RHP - referenční hodnota příjmu

Vyberte si ze tří příchutí

Osvěžující mango

Alore Viva Ultimate Beauty drink

Šťavnatý grapefruit

Alore Viva Ultimate Beauty drink

Lahodné lesní ovoce

Alore Viva Ultimate Beauty drink

Nemůžete se rozhodnout?

Souhlasíme s vámi, že doplňky stravy by měli mít příjemnou chuť. Proto jsme vývoji našich příchutí věnovali měsíce práce. Dnes jsme si jistí, že i vám budou chutnat. 

Abyste si mohli vyzkoušet naše nápoje před nákupem, můžete si objednat vzorky. Jeden sáček o každé příchutě.

Za vším stojí silná žena

Žiju život moderní ženy a vím, pod jak velkým tlakem okolí se my ženy nacházíme, abychom uspěly ve všech rolích, které plníme. Často se snažíme všem vyjít vstříc,  přitom zapomínáme na to nejcennější – tím jsme my samy.

Jsem odborníkem v oblasti péči o pleť!

Od roku 2017 prošlo mým salonem estetické kosmetiky více než 200 žen! Pořádala jsem desítky webinářů a workshopů na témata spojená s péčí o sebe ať už pro kosmetičky nebo pro ženy, které hledají účinnou cestu k péči o svou krásu a vitalitu. Ve svém salonu pracuji se špičkovými produkty na bázi biopeptidů a liposomálních nosičů, jejichž účinky propojuji s moderními přístroji.

Vzdělávání se je přirozená součást mého života. Na mé cestě jsem prošla desítkami vzdělávacích seminářů a také certifikovaných školení. Učit se nové věci a posouvat se je to, co mě naplňuje a dává smysl.

Odborník

Oblasti péče o sebe a kosmetice se profesionálně věnuji od roku 2017. Pořádám webináře, workshopy a kosmetická školení.

Mentor

Kosmetika je mojí vášní a ráda své znalosti předávám dál. Poskytuji školení v oblasti práce s biopeptidy a otevírám nové spolupráce nejen s kosmetickými salony.

Tvůrce

Na podzim 2022 přišla nová myšlenka vytvořit koncept péče o krásu zevnitř. Propojením se s odborníky vznikl po 12 měsících inovativní produkt určený ženám.

Krása vychází zevnitř!

To, jak vypadáme je komplexním výsledkem toho, jak se o sebe staráme!

Do určitého věku vnímáme to, že mladistvě vypadající pleť je samozřejmost. Po 40tce už to samozřejmost není. A to byl přesně můj případ, přestože mám skvěle vyladěnou kosmetickou péči, přístup k výborným produktům v oblasti doplňků stravy hledala jsem něco, co bude pečovat o mou pleť zevnitř a to bez kompromisů.

Mou misí bylo vytvořit ženou pro ženy to, co  bych si já sama koupila!

Spojila jsem se s odborníky a vytvořili jsme čistě český produkt – mercedes mezi doplňky stravy,  tvořen certifikovanými složkami s klinickými studiemi a vzájemně doplňujícími se látkami. V každé krabičce je uloženo 28 porcí – tedy kúra na 4 týdny – účinné a dokonale chutné s myšlenkou podpory pitného režimu.

Přála bych si, aby se každá žena cítila silná a krásná jako labuť, která je symbolem odhodlání, sebedůvěry a úspěchu! Nechť Vás moje labuť ALORE doprovází každý den.

Veronika Michalová

Příprava je úžasně jednoduchá!

Roztrhnete sáček, jeho obsah nasypete do skleničky , zalijete 200 ml vody o pokojové teplotě a zamícháte. Během chvíle si tak připravíte lahodný drink.

Nasypat

Zamíchat

Vypít

Nasypat - zamíchat - vypít

Drink obsahuje složky rozpustné ve vodě stejně tak v tucích, tudíž je skvělé jej užívat spolu s jídlem nebo mezi jídly, aby se vstřebávání látek co nejlépe podpořilo.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 25 ºC mimo dosah přímého slunečního záření.

Proč drink ženy tak milují?

Podívejte se na hodnocení Ultimate Beauty drinku od spokojených klientek. V opravdové účinky drinku věřím a proto jsou všechny zde uvedené recenze skutečné, které to potvrzují. Moc děkujeme.

Přestal mne bolet úpon kyčelního kloubu - úpon vždy bolel tehdy, když jsem změnila polohu ze sedu do lehu nebo naopak a teď nepociťuji nepohodlí ani bolest. Příchutě jsou osvěžující. Chuť není přehnaně sladká, to mi vyhovuje.

Jana, 50 let, Učitelka na gymnáziu

Užívám třetí balení a registruji jemné vyhlazení vrásek, moje pleť je sjednocená a zářivější. Všimla jsem si, že mi rychleji rostou vlasy - vidím to nejen na odrostech. Celkově mám pocit méně suché pokožky.

Eliška, 39 let, Kosmetička

Chuťově naprosto vyhovující. Necítím ani náznakem rybu, přestože obsahuje rybí kolagen. Připravuji si každý den ráno. Drink je velmi chutný. Děkuji.

Ilona, 51 let, Ředitelka hotelu

Co se týče složení produktů pro péči o zdraví, jsem člověk, který studuje složení a rozumí mu. Oceňuji to, že obsažené složky jsou v doporučených denních dávkách , mám jistotu, že mám v těle všeho dost.

Marketa, 50 let, Nutriční poradce v nemocnici

FAQ aneb nejvíce vás zajímá...

Pro koho je doplněk stravy ULTIMATE BEAUTY Drink určen?

Jedinečný Ultimate Beauty drink od ALORE VIVA s vyváženým poměrem 14 aktivních látek je navržen tak, aby tělo optimálně vstřebalo všechny složky. Efektivní dávkování zajišťuje, že žádná složka není zbytečná. Ideální pro ženy i muže od 30 let.

Je produkt bez umělých barviv a konzervačních látek?

Produkt neobsahuje GMO ani gluten. Jsou použita přírodní barviva E160a karoteny, E162 betalainová červen. Produkt je bez cukru, velmi dobře chutná a krásně voní.

Jaký je způsob balení a jaká je trvanlivost?

Každá denní dávka je zabalena do jednorázového obalu, min. trvanlivost je 24 měsíců od data výroby (trvanlivost je uvedena jak na každé denní dávce tak na krabičce).

 Může tento produkt pomoci s celulitidou?

Celulitida je projevem špatného krevního oběhu v postižených oblastech. Sedavé zaměstnání stav celulitidy podporuje. Je proto potřeba se hýbat. Rozproudit krev i lymfu a dostat tak do podkoží všechny prospěšné látky. Bioaktivní mořský kolagen na celulitidu pomáhá tak, že zpevňuje pokožku, která pak méně kopíruje tukové hrbolky. Pokud je pokožka pružná, pevná a hydratovaná, potlačí viditelnost hrbolků. Hydrataci podpoříte kyselinou hyaluronovou. Naticol® obsahuje především peptidy rybího kolagenu typu I, včetně dipeptidů a tripeptidů. Vyrábí se v Evropě z vysoce kvalitních surovin (rybí kůže) a specifickou enzymatickou hydrolýzou. Jedná se o přírodní a unikátní složku rybího kolagenu.

Jak probíhá nákup a jak dlouho trvá dodání?

Můžete zvolit jednorázový nákup celého balení – balení na 4 týdny a nebo se přihlásit k pravidelnému odběru, který můžete kdykoliv bez udání důvodu zrušit. Expedujeme v pracovní dny vždy následující den po připsání úhrady. Dodání je zpravidla do dvou dnů od expedice v závislosti na vytíženosti dopravců. V případě pravidelného odběru dopravu neplatíte.

Jaký je váš přístup k udržitelnosti i z pohledu obalů?

Snažíme se být co nejvíce udržitelní. 4týdenní pečující program je uložen do krabičky z kompozitního papírového obalu. Krabička byla vyrobena s myšlenkou jejího dalšího využití – např. jako krabička pro uložení bavlnek, knoflíků či jiných drobných předmětů. Každá denní dávka je zabalena v jednorázovém sáčku. Z důvodu povahy vitamínů s ohledem na dosažení maximálních výsledků jsou sáčky vyrobeny z materiálu pro balení potravin, který nepropouští vlhkost z ovzduší. Sáčky (C/PE/7) je třeba třídit jako běžný sáček do plastů.

Můžu užívat nějaké další výživové doplňky k tomu navíc?

Vitamíny obsažené v Ultimate Beauty drinku se v našem nápoji řídí referenční hodnotou příjmu (doporučená denní dávka). Drink byl navržen tak, aby obsahoval doporučené množství pro zdravé jedince k udržení optimální hladiny vitamínů v těle a zajistil tak funkční dodávku vitamínů vždy v každé denní dávce. Jedná se o vitamíny B2, B3, B6, B9, Biotin, antioxidanty E a C. Vitamínu C jsme přidali na 200% referenční hodnoty příjmu pro podporu tvorby kvalitního kolagenu a imunitu. Komplex vitamínů je navržen tak, aby fungoval jako dokonalá opora kvality pleti zevnitř, nemusíte je tedy více doplňovat.

Pro jakou věkovou skupinu je produkt vhodný?

Po 25. roce se každým rokem snižuje vlastní tvorba kolagenu. Produkt Ultimate Beauty drink je unikátní využitím vědecky podložených složek v synergii s vitamíny a minerály pro dosažení mladistvého vzhledu. Každý jedinec je jedinečný, proto se nedá určit konkrétní věková hranice. Nejzásadnější je prevence, proto mohou užívat tento výživový doplněk ženy od 30 let výše – legislativní úprava, která by určila věkovou hranici neexistuje. Je na každém z nás, jak moc se chceme starat o svou krásu i zevnitř. Nejpočetnější skupinu uživatelů tvoří ženy ve věku od 40 let.

Jak produkt chutná?

Jako šťavnaté svěží ovoce. Výhodou je, že i přes vysokou dávku kolagenních peptidů rybího původu tuto ingredienci v drinku nezaznamenáte. Patentované kolagenní peptidy Naticol® jsou svou specifickou výrobní metodou natolik unikátní, že kromě vysoké vstřebatelnosti do těla jsou unikátní v tom, že jsou bez chuti a postrádají typickou rybí vůni.

Chci si objednat vzorky, v čem je to lepší?

Každý máme specifické chutě, právě proto jsem vytvořila sadu vzorků. Každá sada je sestavena ze 3 příchutí – od každé příchutě po 1 ks. Jedná se o 3 plnohodnotné denní dávky (3 x 9 gramů). S dodávkou vzorečků získáte jednorázový kód platný 3 týdny od odeslání vzorků, díky kterému snížíte cenu své další objednávky o 130 Kč. Slevu je možné uplatnit jak pro jednorázový nákup nebo předplatné produktu Ultimate Beauty.

Jak produkt skladovat?

Skladujte v suchu při teplotě od 5 °C do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Pro koho není produkt vhodný?

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte jej mimo dosah dětí!  Výrobek může obsahovat stopy obilovin, vajec, sóji, mléka, celeru, hořčice a sezamu. Alergeny: rybí bílkovina.

Proč volit formu předplatného?

Nakupujete s garantovanou slevou 24% – na  každém balení ušetříte 600 Kč. O nic se nestaráte – každých 28 dní obdržíte nové balení Ultimate Beauty. Dopravu máte zdarma. S předplatným se nevážou žádné závazky. Předplatné můžete jednoduše ukončit tak, že nám napíšete na e-mail: podpora@aloreviva.com nebo neuhrazením  objednávky. Tím se předplatné automaticky zruší, tak je to jednoduché!

Krása nepočká, objednejte si vaši kúru krásy!

4týdenní kůra

2490 Kč

Jednorázová objednávka

Bez výhod
Doprava 79 Kč
Odeslání do 24 hodin
Balení na 4 týdny užívání
Jednorázové objednání

Oblíbené

Předplatné

1890 Kč

Každé 4 týdny výhodněji

Ušetříte 600 Kč na každém balení
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
Jedno palení každé 4 týdny
Bez závazku*

*Předplatné můžete libovolně ukončit.


12týdenní kůra

5670 Kč

Jednorázová objednávka

Ušetříte 1800 Kč
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
3 balení - celkem na 12 týdnů
Exkluzivní lžička ve zlaté barvě

Buďte v obraze...

Registrujte se k odběru aktuálních novinek a informací o kráse, zdraví a vitalitě.

ALORE VIVA s.r.o.

Vrbice 401, 691 09 Vrbice

+420 733 435 354

podpora@aloreviva.com

Po - Pá 8 - 15 h

Na sociálních sítích

© For ALORE VIVA by EMBERI PROduction LLC 

Krása nepočká, objednejte si vaši kúru krásy!

Vybrali jste si nápoj s příchutí Osvěžující mango, nyní si vyberte kúru.

4týdenní kúra

2490 Kč

Jednorázová objednávka

Bez výhod
Doprava 79 Kč
Odeslání do 24 hodin
Balení na 4 týdny užívání
Jednorázové objednání

Oblíbené

Předplatné

1890 Kč

Každé 4 týdny výhodněji

Ušetříte 600 Kč na každém balení
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
Jedno palení každé 4 týdny
Bez závazku*

*Předplatné můžete libovolně ukončit.


12týdenní kúra

5670 Kč

Jednorázová objednávka

Ušetříte 1800 Kč
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
3 balení - celkem na 12 týdnů
Exkluzivní DÁREK - lžička ve zlaté barvě
Close

Krása nepočká, objednejte si vaši kúru krásy!

Vybrali jste si nápoj s příchutí Lahodné lesní ovoce, nyní si vyberte kúru.

4týdenní kúra

2490 Kč

Jednorázová objednávka

Bez výhod
Doprava 79 Kč
Odeslání do 24 hodin
Balení na 4 týdny užívání
Jednorázové objednání

Oblíbené

Předplatné

1890 Kč

Každé 4 týdny výhodněji

Ušetříte 600 Kč na každém balení
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
Jedno palení každé 4 týdny
Bez závazku*

*Předplatné můžete libovolně ukončit.


12týdenní kúra

5670 Kč

Jednorázová objednávka

Ušetříte 1800 Kč
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
3 balení - celkem na 12 týdnů
Exkluzivní DÁREK - lžička ve zlaté barvě
Close

Krása nepočká, objednejte si vaši kúru krásy!

Vybrali jste si nápoj s příchutí Šťavnatý grapefruit, nyní si vyberte kúru.

4týdenní kúra

2490 Kč

Jednorázová objednávka

Bez výhod
Doprava 79 Kč
Odeslání do 24 hodin
Balení na 4 týdny užívání
Jednorázové objednání

Oblíbené

Předplatné

1890 Kč

Každé 4 týdny výhodněji

Ušetříte 600 Kč na každém balení
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
Jedno palení každé 4 týdny
Bez závazku*

*Předplatné můžete libovolně ukončit.


12týdenní kúra

5670 Kč

Jednorázová objednávka

Ušetříte 1800 Kč
Doprava zdarma
Odeslání do 24 hodin
3 balení - celkem na 12 týdnů
Exkluzivní DÁREK - lžička ve zlaté barvě
Close

Krása nepočká, objednejte si vaši kúru krásy!

Vybrali jste si 4týdenní kúru, nyní si vyberte příchuť.

Osvěžující mango

Alore viva Ultimate Beauty drink

Šťavnatý grapefruit

Alore viva Ultimate Beauty drink

Lahodné lesní ovoce

Alore viva Ultimate Beauty drink

Close

Krása nepočká, objednejte si vaši kúru krásy!

Vybrali jste si Předplatné, nyní si vyberte příchuť.

Osvěžující mango

Alore viva Ultimate Beauty drink

Šťavnatý grapefruit

Alore viva Ultimate Beauty drink

Lahodné lesní ovoce

Alore viva Ultimate Beauty drink

Close

Krása nepočká, objednejte si vaši kúru krásy!

Vybrali jste si 12týdenní kúru, nyní si vyberte příchuť.

Osvěžující mango

Alore viva Ultimate Beauty drink

Šťavnatý grapefruit

Alore viva Ultimate Beauty drink

Lahodné lesní ovoce

Alore viva Ultimate Beauty drink

Close

Přihlášení k odběru

Vyplňte své údaje, získáte pravidelně novinky o kráse a vitalitě.

Vaše osobní údaje zpracováváme tak, jak je uvedeno v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz pro odhlášení v dolní části kteréhokoli z našich e-mailů.

Close